TABELE


REKLAMAReportaze i Wywiady

24 05 2014 - 08:54

PEKSA alkoholikiem!

PEKSA alkoholikiem!

Grzegorz Peksa, pilski strongmen, znów na cenzurowanym. Znów się o nim mówi! Teraz, gdy wracał z Koszalina, miał dwie kontrole. Nogi miał jak z waty, bowiem podczas prapremiery filmu wypił sobie dwa piwka. Spalanie ma chyba dobre, bo alkomaty wskazały dwa razy po 0,00...

19 02 2012 - 19:00

Gnali po lotnisku...

Gnali po lotnisku...

W niedzielne popołudnie na lotnisku pomimo kiepskiej pogody odbył się trening pilskiego AutoMobil Klub. Na specjalnie przygotowanych trasach miłośnicy motoryzacji mogli poddać swoje umiejętności i swój samochód próbie.

14 10 2011 - 08:11

Musimy grać na maxa

Musimy grać na maxa

Mirosław Zawieracz: Będziemy chcieli wygrać każdą akcję, każdy mecz. Pokażemy walkę, to mogę obiecać kibicom. Tak mówił jeszcze przed pierwszym meczem z Muszynianką szkoleniowiec PTPS Piła.

19 09 2011 - 20:45

Matela na wrocławskim ringu

Matela na wrocławskim ringu

Nasz człowiek był we Wrocławiu, na żywo śledził i komentował wydarzenia z walki Tomasza Adamka - Tomek to prawdziwy wojownik i twardziel, ale w porównaniu z tak silnym, wysokim i przede wszystkim myślącym Vitalijem to było za mało. W każdej rundzie Tomek otrzymywał uderzenia, po których nie jeden by się przewrócił. Jak się to skończyło, widzieliśmy wszyscy - twierdzi Marek Matela.

15 09 2011 - 07:04

Załoga terenowo – przeprawowa

Załoga terenowo – przeprawowa

To dyscyplina dla wielu niedostępna. Głównie z uwagi na koszty. Koszty odpowiedniego, w dużej części zmodyfikowanego pojazdu, które wahają się granicach 250 – 300 tysięcy złotych

06 09 2011 - 10:00

Olimp niczym Feniks z popiołów

Olimp niczym Feniks z popiołów

Działająca od 1993 roku na naszym rynku firma podnosi się ze zgliszcz. Nie ma chyba takiej osoby działającej w sferach sportowych naszego regionu, która by nie słyszała o hurtowni sportowej Olimp.

03 09 2011 - 10:43

Tygodnik Nowy w Chojnicach. Na Kaszubach też jest pieknie

Tygodnik Nowy w Chojnicach. Na Kaszubach też jest pieknie

Zainteresowanie żeńską siatkówką w Pile nie maleje, na obozie młodzieży pilskiego PTPS w Chojnicach trenowało ponad 50 dziewcząt. Najmłodsze adeptki to minisiatkówka z rocznika 2000, najstarsze to juniorki z rocznika 1993.

03 09 2011 - 10:40

Każda linia mety jest początkiem kolejnego wyścigu

Każda linia mety jest początkiem kolejnego wyścigu

To trzeci sezon chodzieskiego motorowodniaka, ale pierwszy medal i od razu złoty! Cezary Strumnik nie wziął się z księżyca. To ,,dziecko motorowodnych zawodów” w Chodzieży. Od najmłodszych lat połykał bakcyla ,,wodnego żużla” przy okazji najbardziej prestiżowych imprez tego typu, rozgrywanych na Jeziorze Miejskim. Był bacznym obserwatorem - szczególnie umiejętności Waldemara Marszałka, potem mechanikiem, aż wreszcie wsiadł do łódki. Dziś trzyma się maksymy, że Każda linia mety jest początkiem kolejnego wyścigu

02 09 2011 - 00:09

Pilski talent w Plus Lidze

Pilski talent w Plus Lidze

Mateusz Malinowski w swoim pierwszym sezonie jako senior podpisał kontrakt z jednym z najlepszych polskich klubów Jastrzębskim Węglem. Oprócz niego w kadrze Lorenzo Bernardiego znajdują się dobrze znani pilskiej publiczności Michał Kubiak, Łukasz Polański i Bartosz Sufa. Popularny „Malina” jako najmłodszy w zespole będzie miał od kogo doskonalić siatkarskie umiejętności i być może za jakiś czas jego talent dostrzeże sztab trenerski kadry Polski.

01 09 2011 - 23:58

Taniec, gra i walka

Taniec, gra i walka

Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci; jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą (Mestre Pastinha) Zgrupowanie miłośników capoeiry w Jastrowiu: To nie tylko sport ale również kultura, muzyka i rozwijanie umysłu na wielu płaszczyznach