Newsy

02 08 2017 - 05:04

Kaczor dla KJ Profil!!!

Kaczor dla KJ Profil!!!

Zgodnie z regulaminem, za trzykrotny tryumf w zawodach, popularny ,,Kaczor” staje się własnością …

Zawody Klubu Jeździeckiego Profil w Pile, wspierane m.in. przez Urząd Gminy Kaczory i Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy mają już 16 letnią historię. Od 16 lat areną jest teren boiska sportowego w Dziembówku. Satysfakcji z tego faktu niekrył sołtys Dziembówka Jan Robakowski.
Organizacyjny trud spoczywa na barkach Jerzego Cerby i jego załogi. Póki ma radość, przyjaciół do pomocy i satysfakcję z tego przedsięwzięcia, Gala w Dziembówku trwać będzie. To sprawdzone miejsce. Tu nikt nie zawodzi. Szczególnie publiczność. Nie inaczej było i teraz.
Jeden z najciekawszych konkursów, ten o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, o puchar Henryka Stokłosy, wygrał Dawid Rakoczy na Hatoki. Piąty w tej konkurencji był Martin Rozynek na Legolasie.
Rakoczy został też tryumfatorem i zgarnął puchar Wójta Brunona Wolskiego za Grand Prix Kaczor. Tutaj reprezentant pilskiego Profilu rywalizował z drugą ostatecznie Agata Dahlke na Vandamme.
Pani Agata zajęła miejsce na podium także wspólnie z Henrykiem Stokłosą, w bardzo widowiskowym konkursie Toyota i Koń. Tą sztukę rywalizacji najlepiej w tym dniu opanowali Sebastian Jach wraz z Klaudiuszem Jechem. Na drugim miejscu znaleźli się Łukasz Cerba i Leszek Gramza.
Wcześniejsze trofea przypadły w udziale dla Julii Brand (Puchar Sołtysa Dziembówka) i Dawida Skiby (Puchar Przewodniczącego Rady Gminy).
W sumie udana impreza, bardzo miłe spędzenie czasu dla miejscowych sympatyków jeździectwa.


PozostaŁe newsy

21 08 2015 - 13:41

Gromek, Stokłosa i Rakoczy w rolach głównych

Gromek, Stokłosa i Rakoczy  w rolach głównych

Teren boiska sportowego w Dziembówku to sprawdzone miejsce. Tu nikt nie zawodzi. Szczególnie publiczność, która wypełnia po brzegi wszystkie miejsca siedzące. Takiej frekwencji tylko szukać np. Pile.

02 07 2013 - 08:57

Puchar Prezydenta pojechał do Torunia

Puchar Prezydenta pojechał do Torunia

To trzecia Galopada organizowana przez Urząd Miasta Piły, MOSiR oraz Klub Jeździecki “PROFiL” Jerzego Cerby. W tym roku wchłonięta została ona w ramy 500-lecia miasta Piły

30 08 2012 - 10:25

Zapraszamy do Damasławka

Zapraszamy  do Damasławka

Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody oraz X Memoriał Angeliki Jach to kolejna ciekawie zapowiadająca się impreza w Damasławku.

01 09 2011 - 23:50

Casch asem atutowym Rakoczego

Casch asem atutowym Rakoczego

Jerzy Cerba szczęśliwy. Po raz pierwszy od 10 lat najcenniejsze trofeum powędrowało na półki KJ Profil! Do finałowej rozgrywki wprowadził aż cztery konie. Dawid Rakoczy do ostatniej serii próbował poprawić rezultat Marka Lewickiego. I dopiero na Caschu udała mu się ta sztuka.

18 08 2011 - 12:34

Gala Jeździecka w Dziembówku

Gala Jeździecka w Dziembówku

Na niedzielę 21 sierpnia w Dziembówku zaplanowano kolejną, jubileuszową, bo już X, Galę Jeździecką. W ramach zawodów rozegrany zostanie także IX memoriał Szymona Usowicza.