Newsy

02 08 2017 - 05:01

Jogujemy w parku

Jogujemy w parku

Prelegentka ostatniej “Jogi w pilskim parku” swoją pracę opiera na leczeniu ruchem oraz technikami masażu głębokiego. Podczas zajęć wykorzystuje wiedzę z zakresu jogi, fizjoterapii i treningu funkcjonalnego.

Joga w pilskim parku poszerza swe horyzonty. Coraz więcej nowych twarzy, zadowolenie u stałych bywalców Anny Majewskiej i jej przyjaciół.
Ostatnie spotkanie miało kilka aspektów. Główny jednak to równowaga i akupunktura. Były zarówno ćwiczenia jak i  konsultacje.
Zajęcia jogi dla dorosłych prowadziła Monika Salitra – wychowanka i nauczycielka pilskiej Szkoły Zdrowych Pleców, trenerka w centrum treningu funkcjonalnego BODYWORK w Poznaniu.
Fizjoterapeutka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i nauczycielka z międzynarodowym certyfikatem Hatha Jogi metodą B.K.S. Iyengara, poprowadziła nie tylko zajęcia. Były konsultacje dietetyczne, darmowa analiza składu ciała oraz informacje na temat akupunktury.
- Dorota Rydzkowska prowadziła jogę dla dzieci, Mirek Turczynowicz didgeridoo Hamaki i slackline Błażej Odor – podpowiada nam Anna Majewska, która zaprasza do parku 20 sierpnia.
A my przypominamy, że spotykając się na plenerowych sesjach jogi promujemy zdrowie, uśmiech, dobrostan, uważność i proste dobre życie.
Park to miejsce letnich spotkań, a joga to dobry sposób, aby rozpocząć poszukiwania, aby poprawić zdrowie, kondycję, samopoczucie.


PozostaŁe newsy

02 08 2017 - 05:14

Margonin wakeboardem stoi

Margonin wakeboardem stoi

Trzy lata temu ,,wake” został uznany za hit lata. Teraz sukcesy margonińskich wakeboardzistów już dawno przyćmiły poczynania miejscowych futbolistów!

02 08 2017 - 05:05

Kolejnym razem efekt będzie korzystniejszy

 Kolejnym razem efekt będzie korzystniejszy

Piąte miejsce w konkursie Toyota i Koń, przypadło w udziale Łukaszowi Stokłosie i Dawidowi Skibie!

02 08 2017 - 04:55

Młodzież miała się od kogo uczyć

Młodzież miała się od kogo uczyć

Te zawody z pewnością można nazwać wydarzeniem sezonu modelarskiego w Pile. - Ba, a nawet w Polsce! – podkreślają organizatorzy.

29 06 2017 - 08:44

Sikorski także dla Michalinki

Sikorski także dla Michalinki

Jacek Sikorski to także projekt polegający na nieustannej , 24 godzinnej, jeździe na rowerze z zabezpieczeniem technicznym. Wszystko połączone będzie ze zbiórką pieniędzy, które w całości zostaną przeznaczone na pomoc dla Michalinki Binek z Rososzycy.

29 06 2017 - 08:38

Nikt nie stracił swojego modelu

Nikt nie stracił swojego modelu

Za nami dwie jakże udane imprezy modelarzy. Najpierw pokazali się Ci, startujący w klasie F1H (modele swobodnie latające ), którzy wyznaczyli sobie spotkanie na lotnisku w Pile w ramach cyklu trzech spotkań Grand Prix Piły.

29 06 2017 - 08:17

Poszukiwanie zdrowia, radości, oddechu ...

Poszukiwanie zdrowia, radości, oddechu ...

Park i joga to dobry sposób, aby rozpocząć poszukiwania, aby poprawić zdrowie, kondycje, samopoczucie. Chodzi o spotkania, o relacje, o bycie RAZEM…

29 06 2017 - 05:31

PWSZ - W klimacie agroturystyki

PWSZ - W klimacie agroturystyki

Studenci, na co dzień członkowie KU AZS PWSZ w minionym roku akademickim rywalizowali w 6 imprezach rangi Akademickich Mistrzostw Polski

29 06 2017 - 05:27

PWSZ - Paraolimpijska Boccia

PWSZ - Paraolimpijska Boccia

Całe przedsięwzięcie organizacyjne przygotowane przez Stowarzyszenie „Daj radość niepełnosprawnym” z Piły, sprawnie przeprowadzili pracownicy Studium WFiS oraz studenci I roku fizjoterapii PWSZ w Pile.

27 06 2017 - 08:15

Żegnaj Marku

Żegnaj Marku

Odszedł nieoczekiwanie. Dla wielu było to szokiem. Marek Modrak, szef wspaniale rozwijającej się firmy SAF HOLLAND, wielki sympatyk sportu, człowiek o wielkim sercu, nie żyje.

21 06 2017 - 04:14

Na jogowej łące

Na jogowej łące

Jeszcze trochę, a Jogoranek wkomponuje się w parku, w mieście. Przynajmniej tego życzy pomysłodawczyni dziecięcych sesji, dopasowanych do temperamentu uczestników